Oferta

Co robimy?

Specjalizujemy się w drukach wielobarwnych. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie wydrukować, pociąć, sfalcować, skleić lub zszyć drutem nawet wielomilionowe nakłady. Wykonujemy również oprawę szytą nićmi oraz spiralowaną. Nakład uszlachetniamy folią, lakierem UV i tłoczeniem. Gotowe produkty możemy pakować pojedynczo w folię termokurczliwą.

Wykonujemy:
  • Foldery
  • Mapy
  • Książki
  • Czasopisma
  • Ulotki
  • Plakaty
Druk jest dla nas urzeczywistnieniem marzeń, wizji i projektów. To zwieńczenie dobrze wykonanej pracy – Państwa pracy. Ponieważ naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości, w każdej chwili służymy Państwu radą i doświadczeniem.

Kalkulacja

Specyfikacja

Zasady realizacji zleceń

Pobierz

Profil ICC

Dla papierów powlekanych

Pobierz

Profil ICC

DLA papierów niepowlekanych

Pobierz

Co u nas słychać

Aktualności

Program Operacyjny Inteligentny Rozwój

Projekt  „DOTACJA NA KAPITAŁ OBROTOWY DLA DRUKARNIA LEYKO SP. Z O.O.” w ramach Program Operacyjny Inteligentny Rozwój,  dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19. Wartość docelowa projektu to utrzymanie prowadzenia działalności przedsiębiorstwa w okresie na jaki udzielona jest dotacja. Wartość projektu 220 979,31 zł , finansowany w  100% z Funduszy Europejskich.

 

Dlaczego

Właśnie my?

Bo zapewnimy korzystną cenę i dotrzymamy termin.

Bo pracujemy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Bo dbamy o jakość – dysponujemy nowoczesnymi maszynami i sprawnym systemem kontrolującym każdy etap produkcji.